Bulut Replikasyon Hizmetleri

Sunucularınızı ikinci bir lokasyona replike edin, işiniz kesintiye uğramasın

İletişim İçin Tıklayın

BULUT REPLİKASYON

Sanallaştırma teknolojileri, genişbant internet ve mobil kullanımın artması son kullanıcıların kesintisiz erişim ve çalışma ihtiyacını arttırmaktadır. Sunucu altyapılarının sistemsel bir arıza anında, virüs atakları veya olağanüstü bir durumda kesintiye uğraması ise veri ve maddi kayıplara yol açmaktadır.

İş sürekliliği ihtiyacını -yazılımsal ve donanımsal- kendi bünyesinde çözmeye çalışan şirketlerde ise bu yatırımlar IT yöneticilerine çok büyük yatırım harcalamaları olarak geri dönüyor.

Bulut replikasyon hizmeti, fiziksel veya sanal sunucularınızdaki verilerin ve uygulamaların BulutBroker veri merkezlerinde bulunan sanal sunuculara gerçek zamanlı kopyalanmasını sağlar. Bir kesinti anında ikinci lokasyonda bulunan sanal sunucuyu devreye sokarak işlerinizi kesintiye uğramadan ve veri kaybetmeden devam ettirebilirsiniz.

BulutBroker’ın yönetilen bulut replikasyon hizmeti ile ikinci bir donanım veya veri merkezi yatırımı yapmadan kullandığınız kadar öde modeliyle iş sürekliliği çözümünüzü oluşturabilirsiniz. Kısa kurtarma zamanı (RTO) ve düşük kurtarma noktası hedeflerinize (RPO) ulaşabilirsiniz.

Bulut replikasyon çözümüyle replikasyon yazılımı ve ihtiyaç duyulan sanal sunucu kapasitesi BulutBroker’ın Türkiye’de bulunan veri merkezlerinden sunulmaktadır. Firmaların talepleri doğrultusunda Global Servis Sağlayıcıların servisleriyle hibrit yapılarla da sunulabilmektedir.

 

 

Avantajlar

Coğrafi Yedekli

Gerçek Zamanlı

Güvenli

Kesintisiz

Maliyet Tasarrufu